S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním stránek Presenter.cz souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení.

5 DÁRKŮ, KTERÉ NADCHNOU KAŽDÉHO MUŽE

20.09.2019

5 DÁRKŮ, KTERÉ NADCHNOU KAŽDÉHO MUŽE

Pořád nevíte, jaký praktický dárek koupit svému muži? Abychom si řekli pravdu, je to s nimi čím dál složitější. Muži jsou dnes vybíravější, a dokonce si i potrpí na větším stylu, než tomu tak bylo dříve. Ale nezoufejte, připravili jsme si pro vás seznam pěti dárků pro muže, u kterých chybu jistě neuděláte!

Abychom věděli, podle čeho vybírat, nejprve si to trochu rozebereme. Muži jsou velmi odlišní od žen, a proto k nim budeme muset i jinak přistupovat. Často mají rádi jednoduchost, ale dnes i styl, a mimo to mají také většinou různé hobby, a to mnohem početněji než ženy. Proto až budete vybírat ten pravý dárek, určitě bude dobré se od tohoto odpíchnout.

No ale dost už povídání. Pojďme se podívat na pět nejlepších dárků pro muže, které byste mu měla určitě koupit.Dotykové rukavice

Každý muž jistě ocení stylové pánské rukavice v černé barvě. Ne však proto, že je zima, muž přece vše vydrží, jak tvrdí (pokud nemáte doma bábovku), ale hlavně proto že jsou dotykové. Tyto dotykové rukavice v černé barvě jsou vyrobeny z neoprenu a zaručeně v nich bude vašemu muži teplo i za opravdu mrazivých dní.

Navíc si v nich bude moci bez problému vyřídit hovor, nebo napsat SMS, a to každý jistě ocení. Neváhejte proto a pořiďte tento skvělý a praktický dárek pro svého muže, uvidíte že bude nadšený, ať už kupujete dárek pro kutila, dárek pro řidiče či pro nadšeného ajťáka. Více zde.

Dotykové rukavice pro muže


Chladící půllitr

Tento dárek je sázka na jistotu. Téměř každý muž si dá rád alespoň jednou za čas pořádný půllitr piva. Navíc když žijeme ve státě, který je pivem proslulý. Tento půllitr je navíc vybaven chlazením. Stačí když dáte sklenici na určitou dobu do mrazáku, chladící kapalina uvnitř sklenice zmrzne, a nakonec si vy i váš přítel můžete vychutnat příjemnou chuť vychlazeného nápoje, který vám jen tak nezteplá i za těch nejpranějších letních dní. Obdarujte proto muže tímto praktickým dárkem a uvidíte, že mu budou oči jen zářit. Více zde.

Chladící půllitr pro muže


Domácí posilovací stroj

Také se díváte na svého manžela a marně si představujete tu postavu co měl, když vám bylo ještě 20 let? Nebo je snad váš muž vášnivý sportovec, a tímto dárkem jen podpoříte jeho dokonalý fyzický rozvoj? V každém případě tento domácí posilovací stroj Revolex Xtreme je dokonalým pomocníkem pro cvičení v domácnosti. Nabízí 6 stupňů obtížnosti, takže můžete začít už jako začátečník a postupně se vypracovat na pořádného Hulka.

Mimo to na něm lze také cvičit až 44 cviků na všemožné partie. Tento ideální dárek pro muže však můžete využít i vy, a můžete tak společně vykročit do zdravého životního stylu s touto posilovací gumou. Více zde.


Hřeben na vousy

Líbí se vám, když má muž pořádný a upravený pěkný vous? Zkuste tomu svému koupit jako dárek hřeben na vousy. Je to praktický pomocník př zarovnávání vousů při jejich zkracování, a zároveň při jejich uhlazení.  Kupte proto muži tento praktický dárek, a uvidíte, že vám ho budou ostatní ženy jen závidět. Hřeben na vousy je přitom i jednoduchý a nestojí skoro nic. Více zde.


Hodinky přežití

Má váš přítel nebo i vy rádi všemožné outdoorové aktivity a adrenalinové sporty například někde v přírodě či někde na vrcholcích hor? Určitě doporučujeme tento vkusný a praktický dárek – hodinky přežití. Hodinky jsou vybaveny kompasem, teploměrem, píšťalkou, křesadlem a ocílkou, a proto dokáží v nepříznivých situacích zachránit třeba i život!

Této dárek mu určitě pořiďte. Jednak je velice praktický a stylový a navíc budete mít vetší klid až váš přítel zase vyrazí na nějaká nebezpečná místa třeba do hor a vy zrovna nebudete moci být poblíž a dohlížet na něj. Více zde.

hodinky přežití pro muže
 


BONUS - Peněženka 100 Dolarovka

Tímto stylovým dárkem svého muže jistě překvapíte. Peněženka 100 Dolarovka je jednak výborným módním doplňkem, a také velmi praktická. Je vyrobena z umělé kůže, tedy i velmi odolná. Peněženka má spoustu praktických kapes pro uložení kreditních karet či jiných kapes pro další předměty.

Peněženka obsahuje také kapsu na drobné mince a zip, aby byli mince v bezpečí. Navíc s touto peněženkou bude váš muž vždy působit, jako že má peněz dost! Nenechte proto svého muže strádat, a přimějte ho vydělávat více s touto 100 dolarovou peněženkou! Více zde.

peněženka 100 dolarovka pro muže
MjE3Y