S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním stránek Presenter.cz souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení.

DOTYKOVÉ RUKAVICE PRO MOBILY A JINÁ ZAŘÍZENÍ

07.01.2020

DOTYKOVÉ RUKAVICE PRO MOBILY A JINÁ ZAŘÍZENÍ

Také máte v zimě problém, když vám někdo volá na váš chytrý telefon a musíte si sundat rukavice, abyste přijmuli hovor? A poté vás začne mráz štípat nepříjemně do rukou?

Rádi bychom Vám představili naše dotykové rukavice pro mobily, které jsou ideální do chladného počasí a vyřeší váš problém s mrznutím prstů při používání telefonu! Nabízíme stylové dotykové rukavice pro smartphony pro muže i ženy.

Dotykové rukavice fungují skvěle díky tenkým vláknům vetkaného kovu (z pravidla stříbra) na konečcích pro prsty. Tento kov je velmi dobře vodivý, a proto tak skvěle reagují na dotyková zařízení. Stříbro má navíc skvělé antibakteriální vlastnosti, a rozhodně se nemusíte bát poškrábání displeje.

 

Dotykové rukavice pro smartphony bordó

Tyto elegantní dotykové rukavice jsou vhodné jako dárek pro ženy. Mají univerzální velikost a příjemnou barvu bordó. Jejich hlavní výhodou je, že mají na koncích speciální vrstvu, díky níž můžete využívat svůj chytrý telefon či jiná zařízení, aniž byste vytahovali ruce do mrazu.

Údržba těchto rukavic je jednoduchá, stačí je vyprat pouze v ruce a nechat volně vysušit na věšáku. Nedoporučujeme je dávat do pračky. Více zde.

 

Dotykové rukavice – černé

Dotykové rukavice – černé se hodí jako dárek pro muže i ženy! Výhodou je, že zde máme tři různé velikosti pro všechny – velikost M, L a XL. Dotykové rukavice pro muže jsou v elegantní černé barvě, která se hodí skvěle ke každému outfitu. Materiál je z kvalitního neoprenu, a proto jsou odolné do každého počasí. Vaše ruce tak zůstanou krásně v teple a vy si tak můžete v klidu psát smsky nebo telefonovat.

Údržba je velice snadná, stačí je dát do pračky na 30°, nebo vyprat v ruce a nechat vysušit na věšáku. Za žádnou cenu nežehlit! Více zde.

 

 

Na všechny dotykové rukavice se můžete podívat zde.

ZTI2ZmY5