S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním stránek Presenter.cz souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení.
Ok

Jak jednoduše vyčistit mikrovlnku?

09.06.2020

Jak jednoduše vyčistit mikrovlnku?

Jak dokonale vyčistit mikrovlnku během 5-ti minut, aniž byste si museli kupovat drahé přípravky?

Věděli jste, že pokud je trouba poškozená nebo má netěsnící či nadmíru špinavá dvířka, mohou nebezpečné mikrovlny unikat do jejího okolí?

Jistě už se Vám stalo, že se mikrovlnka v domácnosti po čase zašpinila, umastila a špína se zažrala do bočních stěn, které jste nemohli za žádnou cenu smýt. Tato situace jednou za čas nastane u každého vlastníka mikrovlnné trouby.

Někdo vezme houbičku se saponátem a snaží se usilovně drhnout stěny mikrovlnky. Problém je, že to jde velmi těžce a akorát si tím zničíte ruce, navíc bez výsledného efektu. Mnohem efektivnější řešení, jak jednoduše vyčistit mikrovlnku však nyní leží přímo před Vámi.Parní čistič do mikrovlnky


Dokonale vyčistit mikrovlnku umí parní čistič do mikrovlnky, který funguje zcela snadným způsobem. Lze ho použít na všechny typy mikrovlnek a pokaždé funguje skvěle. Jeho použití Vám usnadní práci a ušetří mnoho času. Představte si tu nablýskanou mikrovlnku.

Dostanete za ní od rodiny pořádnou pochvalu. Čistič seženete navíc za velmi příznivou cenu. Jediné, co budete potřebovat jsou dvě tajné ingredience, ty má však každý z Vás určitě doma.


Jak s parním čističem vyčistit mikrovlnku?


Vezměte parní čistič, naplňte ho octem a vodou dle odměrek, které jsou na něm přehledně znázorněny. Následně čistič vložte do mikrovlnky a zapněte ji při plném výkonu na zhruba 5 minut.

Z čističe se po chvíli začne hrnout pára, která dokonale poleví zanesené a umaštěné stěny mikrovlnky. Po skončení vyčkejte ještě pár minut, než následně čistič vyndáte. Pak už stačí jen jednoduše setřít špínu, která Vám mezitím krásně povolila. Uvidíte, jak se Vaše mikrovlnka dokonale leskné jako byste si jí právě koupili. Teď už Vás žádná návštěva nepřekvapí!


TIP: 
Pokud přidáte do parního čističe ještě pár kapek citronového extraktu, výsledkem bude navíc příjemná vůně Vaší nově nablýskané mikrovlnky. Citrónový extrakt navíc eliminuje zápach octa.
Objednejte si praní čistič na našem e-shopu zde.
Opakované použití


Parní čistič lze po jeho aplikaci jednoduše umýt mýdlovou vodou, saponátem či vložit do myčky. A příště ho můžete použít znovu. Více zde.


NzlhOD