S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním stránek Presenter.cz souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení.

Jaký dárek pro učitele na konci školního roku?

10.06.2020

Jaký dárek pro učitele na konci školního roku?

Chystáte se na konci školního roku poděkovat, výjimečným dárkem pro pana učitele, který se celý rok věnoval vašim dětem?

Jak tedy vybrat vhodný dárek pro učitele? Pro učitele je často obtížnější něco vybrat než pro paní učitelky, jelikož dámy často dostanou kytičku či čokoládu, ale co pro muže?

Níže naleznete pár tipů na vhodné dárky, pro pány učitele na konci školního roku, které jsme pro Vás připravili.


1. Grow it | Vypěstujte si sami

Od kytek se přeci jenom inspirujeme. Představujeme Vám perfektní sadu pro vášnivé zahrádkáře či pěstitele. V těchto sadách nabízíme mnoho zajímavých druhů rostlin pro vypěstování. V každé z nich naleznete všechny potřebné věci, od určitých semínek, potřebných květináčů, výživového hnojiva, značkovač k rostlinkám a samozřejmě návod.

Ale pro takového pana učitele bychom doporučili tyto sady:

Sada Chilli papriček - v této sadě si dokáže každý vypěstovat až 5 druhů chilli papriček, od méně pálivých  až po ty nejpálivější papričky na světě.

Sada Chmel - tato sada dokáže jistě rozveselit každého muže, tak proč né pana učitele? Navíc, kdo nikdy nepřemýšlel nad výrobou vlastního piva s vlastní značkou.

Sada červené víno - pokud chcete pana  učitele obdarovat kvalitním vínem, ale zase nechcete, aby vaše nezletilé dítko nosilo do školy drahou láhev s vínem, toto je řešení! Sada z které se vypěstují červené hrozny, díky které si může každý vytvořit mini vinici i doma.

Další sady pro inspiraci naleznete zde.

2. Hodinky přežití

Pokud je pan učitel vášniví dobrodruh, tak jistě ocení tyto multifunkční hodinky přežití. Hodinky v sobě ukrývají mnoho vychytávek, které dokážou zachránit i život! Jedná se například o: kompas, díky kterému se můžete orientovat, kde se v danou chvíli nacházíte, teploměr, záchrannou píšťalku, a samozřejmě křesadlo, na vytvoření ohně a ocílku. Více zde.


3. Cestovní deník se stíracími mapami

Jestliže víte, že pan učitel rád a často cestuje, tento cestovní deník bude ideální volbou, jako dárek na konec školního roku! Deník obsahuje dostatečné množství stránek, pro zapsání všech dobrodružství, které pak třeba může odvyprávět dětem ve třídě.  V deníku je místo i pro vložení fotografií z dané destinace. A samozřejmě 8 stíracích map, kde naleznete všechny světadíly. Poté, co navštíví danou zemi, stačí vzít minci a setřít to na mapě a tím si vyznačí, navštívené místo. Více zde.

 


4. Houbařský set

Pokud je pan učitel už starší pán, tak jistě neuděláte chybu tímto houbařským setem pro houbaře. Přeci jenom, kdo v České republice nehoubaří, jako by nebyl. Tento šikovný set obsahuje skládací košík na houby, který je vyroben z prodyšného materiálu. Dále nůž na očištění hub, který byl vyvinut, tak aby jeho čepel umožňovala co nejsnazší ukrojení houby. A v neposlední řadě, houbařskou čepici, která každého ochrání před sluníčkem, nebo otravným hmyzem. Více zde.

 

5. Hrnek - Superman!

Tento hrnek s motivem Supermana, určitě potěší každého učitele po náročném školním roce. Hrneček je dokonale propracovaný, a díky tomu logo Supermana má působící 3D efekt, který dodává jasný vzkaz všem, kteří tento hrneček vlastní. I´m a Superman! Pokud byste se chtěli inspirovat i dalšími hrnečky, podívejte se zde.


Věříme, že jsme Vám s výběrem vhodného dárku pro učitele, něčím inspirovali. A všem studentům gratulujeme k úspěšnému zakončení školního roku!

YzAwODZmNG