S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním stránek Presenter.cz souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení.

Kategorie produktů

telefonní číslo

Oblíbené

naše cena 228 Kč
Skladem

Hodnocení obchodu na Zboží.cz


» REGISTRACE NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ

D

REGISTRACE NOVÝCH ZÁKAZNÍKŮ


Registrace u nás Vám může přinést řadu výhod, které jistě oceníte!

Jako největší výhodu jistě oceníte možnost nákupů kterýchkoliv produktů s 5 % slevou pro první nákup - sleva je platná pouze v den uzavření registrace. Sleva funguje jednoduše, stačí se vždy přihlásit, ceny se automaticky přepíší, a Vy tak můžete pohodlně nakoupit a ještě přitom ušetřit! Tuto slevu Vám navíc můžeme aktivovat kdykoliv během roku. O její aktivaci Vás budeme vždy předem informovat e-mailem.

Druhou výhodou je rychlost nakupování. Pokud se registrujete, tak nebudete muset zbytečně pokaždé zadávat veškeré údaje. Systém si tyto údaje zapamatuje, a vy většinu z nich jen zkontrolujete a objednávku dokončíte pohodlně během chvilky. Registraci dokončete zde

Budeme se Vás snažit informovat tak, aby to pro každého bylo příjemné a zároveň neuniklo to nejpodstatnější. Registraci či odběr novinek je možné kdykoliv zrušit, takže se není čeho bát.

Další výhody pro Vás dále připravujeme, určitě se máte na co těšit!


ZTY3Z